Visas kategorijas
Biznesa līnijas
Biznesa līnijas
Biznesa līnijas

Matic Express piedāvā ātru, uzticamu, drošu un efektīvu kravu pārsūtīšanu uz vairāk nekā 200 valstīm. Uzticams DDP/DDU kuģniecības aģents no Ķīnas, vienas pieturas loģistikas pakalpojums, sākot no preču saņemšanas, muitošanas, nodokļu līdz piegādei no durvīm līdz durvīm. . Amazon FBA un 3PL noliktava un privātā adrese ir pieejama iepriekš minētajās kartes valstīs utt.

Amazon FBA piegāde
Amazon FBA piegāde

Matic Express delivery goods from Ningbo,Yiwu ,Shenzhen,China to Amazon FBA warehouse in US,Australia,Canada,Germany,France,Italy, Spain and Europe Countries . We established a cooperation with shipping company such as ZIM,Matson,COSCO,EML,OOCL,CUL.

Piegāde no durvīm līdz durvīm
Piegāde no durvīm līdz durvīm

Mēs esam profesionāli šajā jomā, piegādājot no durvīm līdz durvīm no Ķīnas uz ASV, Austrāliju, Kanādu, Lielbritāniju, Vāciju, Japānu un citām valstīm. Klienti pērk produktus Ķīnā, mēs piegādājam klienta produktus uz mūsu noliktavu, veicam pārbaudi, marķēšanu un pārsaiņošanu, un pēc tam nosūtām to klientiem tieši pie viņu namdurvīm. Mēs izmantojam ātras un ekonomiskas piegādes metodes, lai mūsu klienti varētu saņemt preces laikā. . Mēs varam nodrošināt vienas pieturas pakalpojumu no durvīm līdz durvīm, Ķīna uz citām valstīm.

Servisa līniju transportēšanas laiks
Galamērķis/
Piegādes veids
AmerikaEiropaJapānaKanādaAustrālijaCita valsts
Kurjers3 ~ 8 dienas3 ~ 8 dienas3 ~ 8 dienas3 ~ 8 dienas3 ~ 8 dienas3 ~ 8 dienas
Jūras kravu DDP/DDURegulārais kuģis: 35–50 dienas
Ātrais Matsons:22 ~ 35 dienas
Super ātrs Matsons:18 ~ 28dienas
35 ~ 55 dienas20 ~ 35 dienasRegulārais kuģis: 40–60 dienas
Ātrais kuģis: 35–45 dienas
35 ~ 45 dienaspārbaudiet pie pārdevēja
Gaisa kravu DDP8 ~ 15 dienas8 ~ 15 dienas8 ~ 15 dienas8 ~ 15 dienas8 ~ 15 dienaspārbaudiet pie pārdevēja
Ķīnas un ES dzelzceļa transports*DDP 35-50 dienas****
Ķīnas un ES kravas pārvadājumi*DDP 20-28 dienas****
Lūdzu, ņemiet vērā:

Eiropas valstis galvenokārt ietver

Vācija, Nīderlande, Beļģija, Luksemburga, Austrija, Čehija, Polija, Dānija, Somija, Itālija, Spānija, Monako, Zviedrija, Horvātija, Slovākija, Slovēnija, Portugāle, Lietuva, Bulgārija, Grieķija, Igaunija, Latvija, Ungārija, Francija.